SÚŤAŽ „VARÍME S HENRIETOU“

Podmienky súťaže „VARÍME S HENRIETOU“.

Z množstva originálnych receptúr autorky bezmäsitej kuchyne Henriety Peškovičovej si môžete teraz vybrať, navariť a vyhrať za to super ceny. Recepty nájdete na jej webe, na rôznych portáloch a v tlačových médiách, na facebookových stránkach no najmä na www.dobruchut.sk v sekcii „varíme s Henrietou“. Preto sa aj súťaž nesie v rovnomennom názve. Len na dobruchut.sk je ich viac ako 100.
Prečo súťažíme? Henrieta odkazuje: „Aby som vedela, že moja kuchyňa je fanúšikom naozaj blízka a neboja sa zdravších jedál. Zároveň ma zaujíma aj výber receptov, ktoré chutia, možno budú práve oni inšpiráciou pri ich výbere do knihy“.
Za to, že ich skúsia a pošlú nám svoju referenciu s fotografiou ich jedla, majú šancu vyhrať niekoľko skvelých a veľmi hodnotných cien. Tak poďme na to
..

Ako bude súťaž prebiehať?

 1. Navar/naraw/priprav jedlo/nápoj podľa akéhokoľvek receptu Henriety Peškovičovej, ktorý nájdeš na nete alebo v printe.
 2. Odfoť ho, skopíruj internetový link odkiaľ si recept čerpal/našiel. Ak ho nájdeš v časopise, napíš v akom čísle a názov printu,ak ho nevieš, odfoť stranu, kde sa recept nachádza.
 3. Napíš pár slovami ako sa s receptom pracovalo, ako jedlo chutilo a čo si prípadne zmenil podľa seba. Foto nemusí byť v top kvalite, ide len o zachytenie výsledku aj v prípade, ak by sa jedlo nepodarilo. No ak skúsiš peknú foto, možno ťa vyberú a ohodnotia naviac.
 4. Recept si upravte ako vám chutí, no nepreháňajte to..malo by to vyzerať ako to moje . (napríklad špenát za mangold, ľan za vajce a pod…)
 5. Môžeš poslať neobmedzené množstvo „receptov“. Foto v prílohe -vo formáte .jpg, text do emailu s Tvojím menom a priezviskom/ lokalita.
 6. Posielaj ako prílohu na email: peskovicova@gmail.com od 29. marca do 13. apríla 2016 do 20.00h. Čím skôr pošleš, skôr ťa budú „lajkovať“.


Kde bude súťaž prebiehať?

 1. Všetky fotografie zverejním v deň ich doručenia vždy o 20.00 h na facebookovej stránke: https://www.facebook.com/Myfirstcookingbook
 2. Recepty doručené na email po 20.00 h budú zverejnené na druhý deň o 20.00 h.
 3. Od zverejnenia Tvojich fotiek môžeš „lajkovať/ dislajkovať/proste použiť emotikon“, zdielať a zbierať pochvaly.
 4. Vyhráva autor najviac hodnotenej fotografie. (spočítajú sa všetky pod fotkou v čase uzávierky súťaže. )
 5. Hodnotenie bude zastavené 18. apríla 2016 o 15.00 h a víťazovi o jeho úspechu bude zaslaný email do 20.00 h

Čo vyhráš?

 1. Každý účastník dostane kupón od firmy KREŽ, s.r.o. na výhodnejší nákup tovaru o 10% v ich e-shope . Naviac – pri objednávke bude do balíčka zaslaný ďalší bonus – 3 ks produktu Agave#9.
 2. Každý účastník získava 10% zľavu na nákup v parádnom e-shope ďalšieho z partnerov, ktorý prezradíme až v emaily za každý účastnícky príspevok .
 3. Spoločnosť KREŽ, s.r.o. si vyhradzuje právo vybrať podľa vlastného uváženia dvoch účastníkov, ktorým venuje bio tovar z ich produkcie v hodnote 50 Eur /á.
 4. Portál www.food-detective.sk venuje najaktívnejšiemu z vás samodiagnostický tester potravinovej intolerancie v hodnote 80 Eur.
 5. Tretie miesto bude ohodnotené najnovšou publikáciou „ZDRAVÉ DESIATE“ od portálu cvičte.sk.
 6. Druhé miesto získava publikáciu „Z FITKA DO KUCHYNE“fitness diár od portálu fitshaker.sk.
 7. Víťaz získava parádny mixér NUTRIBULLET 600 5 PCS RED v hodnote 109,90 Eur od portálu delimano.sk.

 

Usporiadateľka súťaže Henrieta Peškovičová si vyhradzuje právo na všetky zmeny. Iní, ako označení výhercovia, si na ceny zo súťažných miest 1. – 3. nemôžu ceny nárokovať. www.henrietapeskovicova.eu